Zapraszamy wszystkim uczestnikom tego programu dołączyć się do nas na Facebooku!  

Jacek uczestniczyła w programie Summer Work & Travel latem 2004r. i 2005r., pracując w Kalifornii, i obecnie pracuje jako grafik w dużej międzynarodowej korporacji.  Wspomina:

Jak najbardziej polecam ten sposób spędzania wakacji. Poszerza to horyzonty i daje możliwości poznania innej kultury oraz polepszenia zdolności językowych.

 Żeby przeczytać więcej, proszę kliknąć link poniżej!

 Żeby podzielić się waszymi doświadczeniami i wziąć udział w losowaniu upominka od ambasady, proszę wypełnić tę ankietę.

 Co z Twoich wakacji w Stanach Zjednoczonych najbardziej Ci się podobało?

Możliwość praktycznego wykorzystania znajomości języka angielskiego, poznawanie zwyczajów i kultury amerykańskiej oraz zwiedzanie wspaniałych miejsc takich jak Dolina Śmierci, Wielki Kanion, San Francisco, Yosemite Park itd.

 Jakie umiejętności zdobyłeś w trakcie programu SWT (np. znajomość języka angielskiego) i w  jaki sposób pomogły Ci one w znalezieniu pracy po ukończeniu studiów?

Z pewnością znajomość języka angielskiego się polepszyła od strony praktycznego wykorzystania (bardziej płynna mowa). Niestety nie potrafię jednoznacznie stwierdzić czy i w jaki sposób pomogło mi to w zdobyciu mojej pierwszej pracy po ukończeniu studiów.

Czy utrzymujesz kontakty z przyjaciółmi ze Stanów Zjednoczonych lub innych krajów, których poznałeś w trakcie programu?

Z wieloma osobami nadal utrzymuję kontakt mailowy lub poprzez portale społecznościowe (np.: Facebook). Niktóre kontakty się urwały lecz mam nadzieję, ze jeszcze będzie szansa to naprawić 😉